Сторінка присвячена Героям Крут

30 січня 2010 р. у місті Великі Мости ГО «Разом» ініціювала та провела заходи по вшануванню світлої пам’яті Героїв України , що загинули в боротьбі за  незалежну Україну під  Крутами.
Вечір пам’яті розпочався о 16.00 молебнем за полеглих героїв Крут у церкві Успіння пресвятої Богородиці УГКЦ, після чого парафіяни та свідомі українці направились до площі Незалежності у центрі міста, де відбувалося народне віче, в якому взяли участь міський голова Домашовець Наталя Василівна , декан Белзького деканату, священик о.мітрат Володимир Юськів, голова ЛОГО «Разом» Володимир Маліновський, вчителі, депутати та місцева громада.
Із закликом бути небайдужими звернувся до людей отець Володимир, який наголосив на тому, - «щоб наша громада залишалася українцями, берегли пам'ять наших героїв» та висловив сподівання що на наступному такому заході прийде набагато більше молоді, ніж сьогодні.
Активну участь у  народному віче взяла і міський голова міста Великі Мости – Домашовець Наталя Василівна, яка у свою чергу нагадала всім присутнім історичні передумови та факти битви під Крутами.
Громада міста, що прийшла того дня на площу, мала змогу переглянути фільм про  героїчний подвиг молодих хлопців.
Цей вечір  завершився вшануванням пам’яті героїв Крут хвилиною мовчання, покладанням запалених свічок на могилу «Борцям за волю України», січовим стрільцям.