Творчі зустрічі РАЗОМ

Поетичний вечір "Таємниці життя"

На межі зими та весни багато енергії, багато таємниць. Це час, коли прокидається природа, коли яскравішими стають людські почуття. Саме тому 25 лютого відбувся поетичний вечір "Таємниці життя". Модератор зустрічі - Ярослав Нечуйвітер.

Стихії творчого вечора

    Якщо хтось, поринувши в буденні клопоти, ще не знає про зустріч споріднених душ на творчому вечорі в «Разом» 25 лютого під нерозгаданою назвою «Таємниці життя», тоді, звичайно, не передати словами, що ви втратили…! Але, все ж таки…Це був вечір, наповнений надзвичайної енергією, романтикою, емоціями, римами та музикою, адже, мабуть, саме деякі з таких таємниць дають нам сенс життя, є стимулом до творчості та й просто - не залишають нас байдужими.
    Слова, слова… не просто слова – ПОЕЗІЯ та МУЗИКА - дві стихії заполонили зал, в якому цього разу і справді не було де яблуку впасти. Виступали натхненно, емоційно не тільки надзвичайно талановиті, а ще й дуже красиві люди - Андрій Євтушенко, Тарас Мазур, Оксана Романів, Андрій Бочко в складі гурту «Місто казкових мрій» та багато – багато інших і час полетів, точніше почуття часу стерлось, його не стало.
    А ще були сюрпризи, які нагадали, що Львів -  найромантичніше місто України! Так після конкурсу валентинок самотнім не залишився ніхто, як мінімум знайшли цікавих співрозмовників, а дехто і, можливо, свою половинку. А ще були подарунки та надзвичайний, величезний торт, приготований Іванкою Семен, запашна кава та доброта організаторів творчого вечора.
    Дуже порадували присутніх і наші рятівники-пожежники (в особі Олега Галинича), які цього разу спасали прекрасним, відобразивши його на чудових художніх фотографіях, якими ми мали змогу милуватись протягом вечора.
    Незабутніми та вражаючими були бальні танці у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Анастасії Венгринович та Юрія Горбатого, учнів відомого хореографа Тараса Шіта.
    Я впевнена, що у кожного з присутніх залишились яскраві спогади від  гарно проведеного часу. Настільки творчою, комфортною та теплою виявилась атмосфера вечора, що хочеться повертатись у неї знову і знову.
    Щира подяка організаторам за ці творчі вечори, які дають людям можливість хоча б інколи  забувати про свої негаразди та несправедливості, бути  більш чуйними та добрими. 

    Віра Варунок