Зразковий ансамбль танцю "Нові Зірки"

        Ансамбль танцю "Нові Зірки" створений у 2004 р. на базі ЗОСШ № 1 м. Буськ.
Ансамбль налічує близько 80 учасників віком від  3 років до 14 років.
        Колектив працює в жанрі стилізованого народного танцю та сюжетного  дитячого естрадного танцю.
       Починаючи з 2005 р. колектив постійно поповнює список творчих здобутків в хореографічному жанрі: фестиваль – конкурс "Весногай" (м. Дніпропетровськ), "Різдвяні канікули"(м. Львів) –дипломанти фестивалів "Свитязівські притупи"(м.Сокаль) – 2 премія,
Всеукраїнський фестиваль – конкурс Павла Вірського (м. Моршин)- переможці конкурсу 1 премія – Міжнародний фестиваль "Співоча планета від серця до серця"(м. Буськ).
      "Нові Зірки" є постійними учасниками місцевих мистецьких заходів.
      Репертуар колективу поповнений постановками керівника Мар'яни Зеленської : "Гуцулка", "Іспанський", "Святковий танець", "Фігурний вальс ", "Шкільна полька", "Уікенд" та ін.
      Також колектив збагачений різноманітними сценічним вбранням. Кожна група колективу налічує по – декілька костюмів, які розроблені спеціально для кожного  хореографічного номеру. Ескізи сценічного костюму розробляє керівник колективу, яка також і підбирає тканину до вбрання. Як і ідеї костюмів, так і музичний матеріал керівник вибирає сам.
       У липні 2009 р. колектив відвідав Угорщину, де виступив з показовими номерами
У притулку для літніх людей(м. Будапешт), також відвідав історичні місця міста Будапешт. В оздоровчих басейнах м. Мішкольц, де діти отримали масу позитивних вражень.

Мар'яна Зеленська, ГО "Разом", Буськ, Танці Буськ, буський танцювальний ансамбль, "Нові Зірки", хореографічні колективи Львівщини, Разом,

  Керівник – Мар'яна Зеленська  народилась 1 травня 1976 р. в Буському районі смт. Олесько. Закінчила Самбірське училище культури відділ хореографії та Рівненський державний гуманітарний університет, спеціалізація культуролог. Одружена, виховує троє дітей: Сніжана, Вікторія, Лук'ян.

 

(Докладніше)

«Нові Зірки» побували з Болгарії

Зразковий ансамбль танцю "Нові Зірки" повернувся 17 липня 2013р. з Болгарії, де учасники колективу чудово провели  час, відпочиваючи на морі та виступивши в Сонячному Березі на Міжнародному  фестивалі мистецтв «Black Sea Pearls»(Перли Чорного моря).
На цьому яскравому форумі були представлені численні колективи з Грузії, Сербії, Греції, Болгарії та України.
А ще наші Зірки стали переможцями в номінації «Найдружніша танцювальна команда» в південному молодіжному центрі «Happyland».