Патріотичний вишкіл у Великих Мостах

2-3 травня 2010року у місті Великі Мости, що на Львівщині, відбулася спортивно-патріотична теренова гра "Патріот", організована Громадською
організацією "Разом" та Всеукраїнським об'єднанням "Свобода".  Про це повідомив голова Сокальського осередку громадської організації "Разом" - Ігор Петренко.
За його словами, ця гра спрямована на збереження та популяризацію пам’яті героїв України – вояків ОУН-УПА, поширені серед молоді здорового способу життя, спонукання до громадської активності та до готовності боронити свою Батьківщину.
Похід розпочався 2 травня о 10.00 з богослужіння в церкві Пресвятої Богородиці УГКЦ, де отець Володимир Юськів поблагословив учасників на успішне проведення гри. Сама гра тривала фактично добу, впродовж цілої ночі. За цей час 36 молодих патріотів, що брали участь у грі, змогли набути необхідних знань та навичок виживання в лісі, відчули на собі справжній побут, дух повстанців, що боролися в цих лісах за незалежність України.
Після закінчення теренових ігор, "молоді повстанці" позмагалися ще і у естафеті на спритність, дізнались, хто краще та вправніше зможе надати першу невідкладну медичну допомогу пораненому побратимові  та виконали декілька інших цікавих вправ.
За словами організаторів, спортивно-патріотична гра "ПАТРІОТ" проводилася
вперше, але планується вже найближчим часом провести її знову.
Слава Україні!
Героям Слава!