Соціальний проект

"Почуй мене"

Соціальний проект «Почуй мене» надає можливість людям з вадами слуху та розладами мовлення самостійно за допомогою SMS-повідомлень викликати екстрені служби свого регіону.
У рамках проекту ГО "Разом" обладнує операторські місця служби порятунку «101», міліції «102» та швидкої допомоги «103» спеціальними технічними і програмними засобами в обласних центрах Західної України та забезпечує його подальше функціонування. Встановлення техніки відбувається за підтримки телеком-оператора «Київстар».
Відправивши SMS-повідомлення на спеціальний номер, люди з вадами слуху та мовлення зможуть викликати екстрені служби без сторонньої допомоги. У свою чергу, диспетчери екстрених служб бачитимуть на дисплеї всю необхідну інформацію про абонента: його особові дані, фізіологічні особливості, діагноз та місцезнаходження.

Для повноцінного функціонування проекту ГО "Разом" заключила двохсторонні договори про співпрацю з відповідними управліннями МВС та МНС, комунальними підприємствами станцій швидкої допомоги та обласними товариствами глухих, веде бази даних глухих та людей з вадами слуху, які після реєстрації можуть скористатися викликами екстренних служб за допомогою СМС.

За підтримки ГО "Разом" проект функціонує в наступних областях:

у Львівській області

в Івано-Франківській області

у Закарпатській області

у Рівненській області