Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська рапсодія»

Львівська Рапсодія 2016

VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Львівська Рапсодія 2016» відбудеться 17 квітня у Палаці культури імені Гната Хоткевича за участю виконавців із усіх областей України.

Планується, що гала-концерт фестивалю транслюватиметься наживо телеканалом "Разом TV".

Переглянути гала-концерт можна буде з 16.00 17 квітня за адресою в Інтернеті razom.tv/online-android/

ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська Рапсодія 2013»

ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська Рапсодія 2013» запрошує Вас відвідати чудовий вечір української популярної музики та танцю. Це пісні, які Ви не почуєте на ФМ-станціях чи на музичних телеканалах. Але, це наша, українська академічна естрада, яку презентуватимуть  виконавці та колективи з усіх регіонів України.

Ви побачите та почуєте музикантів, вокалістів, танцюристів, читців. Окрім професіоналів, це ще й учні та студенти спеціальних навчальних закладів мистецтва і культури України.

За форматом наш фестиваль нагадуватиме популярну «Пісню Року»

 

У суботу, 1 червня, о 10.00 у Палаці культури імені Гната Хоткевича  розпочнеться конкурс-відбір «Львівської рапсодії»

 о 17.00 в  Палаці культури імені Гната Хоткевича – заключний гала-концерт переможців та гостей  фестивалю 

Головним організатором є Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» (АДЕМУ)

За підтримки: Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Департаменту з питань культури,охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської обласної державної адміністрації, Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, Львівського міського Палацу культури імені Гната Хоткевича, Львівської обласної громадської організації «Разом».

Голова журі фестивалю: Заслужений діяч мистецтв України Віктор Герасимов (м.Київ)

Організаційні питання: Голова Львівського обласного відділення АДЕМУ, член Ради ЛОГО "Разом" Тарас Шіт (тел.050-5422837)

«Львівська рапсодія — Євро-2012»

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська рапсодія — Євро-2012»

16 червня у Львівському палаці мистецтв ім. Г. Хоткевича відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська рапсодія — Євро-2012», партнером якого була ГО "Разом".

Виступали академічні, фольклорні , естрадні художні колективи і солісти, виконавці у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному, оригінальному і цирковому жанрах з багатьох куточків України.

Переможців фестивалю визначало журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери на чолі з Заслуженим діячем мистецтв України Віктором Герасімовим. Нашу організацію в ньому представляли Тарас Шіт та Володимир Маліновський.

Фестиваль проводиться Творчою спілкою «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за сприяння Львівських обласної та міської рад, Львівського палацу мистецтв ім. Г. Хоткевича, Громадської організації «Разом». Інформаційне забезпечення фестивалю здійснюють Національна радіокомпанія України, ДТРК «Всесвітня служба Українського телебачення та радіо», Львівська обласна ДТРК, газети «Голос України», «Урядовий кур’єр», «Високий замок», «Культура і життя», «Сільські вісті», «Демократична Україна», «Українська музична газета», «Літературна Україна», журнали «Дніпро», «Українська культура», «Музика», «Україна», «Українські регіони», «Дзвін».

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська рапсодія» з 2011 року проводиться щорічно протягом другої декади червня у м. Львові і є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня патріотизму до рідного краю і міста, пропаганді кращих зразків сучасного мистецтва, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

Володарі ГРАН ПРІ фестивалю

Журі фестивалю відзначило чотирьох учасників, присудивши їм ГРАН ПРІ фестивалю.

Володарями ГРАН ПРІ фестивалю стали:

Цирковий дует: Максим Бардін та Ніколаєнко Аліна, м. Миргород, Полтавська обл., цирковий гурток «Мрія», керівник – Літічевський Валерій Вікторович

Цирковий дует: Максим Бардін та Ніколаєнко Аліна, м. Миргород, Полтавська обл., цирковий гурток «Мрія», керівник – Літічевський Валерій Вікторович

Зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України», м. Львів, Палац культури ім. Г. Хоткевича, керівник – Ірина Колесникова

Народний ансамбль танцю «Стрияночка» (основний склад), м.Стрий, Львівська обл., керівники – Олексій та Олена Боровницькі, заслужені діячі естрадного мистецтва України

Народний ансамбль танцю «Стрияночка» (основний склад), м.Стрий, Львівська обл., керівники – Олексій та Олена Боровницькі, заслужені діячі естрадного мистецтва України

Спортивно-танцювальний клуб «Карменс» (старша категорія), м.Львів, Центр творчості дітей та юнацтва «Галичина», керівник – Плахотнюк Олександр

Спортивно-танцювальний клуб «Карменс» (старша категорія), м.Львів, Центр творчості дітей та юнацтва «Галичина», керівник – Плахотнюк Олександр

Всеукраїнський фестиваль Львівська рапсодія - Євро-2012 зібрав кращих виконавців

Всеукраїнський фестиваль мистецтв Львівська рапсодія - Євро-2012 зібрав кращих виконавців у приймаючому місті. Про це повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. Грандіозне свято пісні і танцю доповнило розважальну програму приймаючого міста та засвітить нові зірки на мистецькому небосхилі, - зазначили у медіа-центрі Львів-2012. Конкурс оцінює журі, яке очолює заслужений діяч мистецтв України Віктор Герасімов.
(Укрінформ)

Фотоальбом фестивалю

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська рапсодія — Євро-2012»


Заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі та фестивалі «Львівська рапсодія» необхідно надсилати до творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою:01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 22, а/с В-393.

Учасники конкурсу подають такі документи:      

заявка — рекомендація на участь у прослуховуванні (перегляді) Всеукраїнського конкурсу (заповнюється органом, який направляє на конкурс, персонально на кожного учасника сольного, групового номеру чи виконавського ансамблю);

творча автобіографія конкурсантів;

дві фотокартки (розміром 6×9).

16 червня у Львівському палаці мистецтв імені Гната Хоткевича відбудеться всеукраїнський мистецький фестиваль «Львівська рапсодія – Євро-2012». Про це сьогодні повідомив під час прес-конференції голова Львівського обласного відділення творчої Спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» Тарас Шіт, інформує кореспондент Вголосу.

«Львівська рапсодія – унікальна подія у Львові, яка об’єднує і професійні колективи і зовсім не відомі провінційні. Але саме серед таких невідомих колективів, є чимало перлин, які вартують того, аби їх побачили у Львові і на українському рівні. Таланти, які у нас є не мають географії. Вони з’являються усюди і головне завдання їх знайти, допомогти, мотивувати, аби вони мали можливість розвиватись і займатись мистецтвом», – розповів голова громадської організації «Разом» Володимир Маліновський.

Цьогоріч фестиваль відбудеться у контексті чемпіонату Євро-2012. «Фестиваль має на меті спонукати наших митців, аби вони створювали нові твори присвячені тематиці Євро-2012, аби ці мистецькі твори робити не одноденками, а піснями, які б звучали і були б хітами», – зазначив Шіт.

Участь у фестивалі приймуть вокалісти, танцюристи, циркові колективи. Організатори розповіли, що чекають гостей із всіх регіонів України, зокрема і приймаючих міст Євро-2012: Харків, Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів.

Гала-концерт розпочнеться о 16.00.

Вголос

Фестиваль «Львівська рапсодія — Євро-2012» об’єднує колективи з багатьох куточків України

Фестиваль «Львівська рапсодія — Євро-2012» розпочинається у Львові

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська рапсодія – Євро-2012» розпочнеться вже сьогодні о 16.00 год у Львівському палаці мистецтв імені Гната Хоткевича. У Львові таке дійство проходить вже вдруге, а гостей свята чекає гала-концерт, що відбудеться у рамках фестивалю, повідомили медіа-центр "Львів 2012".

«Червень у Львові  буде і місяцем ЄВРО чемпіонату в Україні і місяцем нових зірок, які відкриються на сцені Львівського палацу мистецтв ім. Гната Хоткевича», – зазначив голова громадської організації «Разом», співорганізатор фестивалю Володимир Маліновський.

Палац культури ім. Г. Хоткевича -  найстаріший діючий палац у Львові, який наступного року святкуватиме 80-річчя. На його сцені буде виступати ансамбль сучасного танцю «Оазис», народний ансамбль танцю «Стрияночка», танцювальний колектив «Нові зірки», народно-циркова студія «Веселка», вокалісти з Івано-Франківська, вокальна студія «Первоцвіт» з Бродів, соліст палацу залізничників Ігор Ракучий, заслужений артист України Андрій Залізко, а також багато інших колективів та виконавців з Миргорода, Трускавця, Дрогобича та Стрия.

Конкурс оцінюватиме високопрофесійне журі, цього року його очолюватиме Віктор Герасімов – заслужений діяч мистецтв України.

Фестиваль проводить Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за сприяння Львівських обласної та міської рад, Львівського палацу мистецтв ім. Г. Хоткевича, Громадської організації «Разом».

galinfo.com.ua/news/112343.html

Всеукраїнський фестиваль Львівська рапсодія - Євро-2012