"Подаруй надію"

Благочинний проект допомоги людям з обмеженими можливостями та інвалідам

Інвалідні візки для дітей, що їх потребують

 Червоноградським міським осередком ГО «РАЗОМ» за сприяння голови ЛОГО «РАЗОМ» Володимира Маліновського та о.Павла Василишина було передано два інвалідні візки дітям Червоноградської міської організації неповносправної молоді «Промінь Надії».

Один візок подарували родині Кінах для шестирічного хлопчика Захарка, який на фото разом зі своїми молодими батьками. В їхній сім’ї нещодавно народилась ще одна дитинка, і їм конче була необхідна допомога в придбанні інвалідного візка для шестирічного Захарка, щоб хоч трошки можна було його вивозити на вулицю до дітей і на прогулянки, як розповіла його мама. Керівник ЧГО неповносправної молоді «Промінь Надії» п. Тамара Головенко дуже дякувала від імені всіх дітей  за здійснену допомогу та подаровані інвалідні візки, які дуже необхідні їхнім дітям.

Голова Червоноградського осередку «РАЗОМ» - Іван Федусь та член ГО «РАЗОМ» - Петро Василишин пообіцяли на прохання п.Тамари Головенко в найближчий час підвести в приміщення «Промінь Надії» кабельне телебачення та інтернет, безкоштовно їх обслуговувати, а також домовились про майбутню співпрацю та підтримку між двома громадськими організаціями.