"Вишиванка"

Дитячий хореографічний ансамбль

Наш колектив намагається зберегти в душах українську культуру, український танець , пісню, дух козацької української широкої душі. Тому він і носить горде ім’я «Вишиванка».

Основа в колективі – народні танці. Вивчення їх дає великі можливості для виховання у дітей почуття патріотизму, національної гордості.

У репертуарі ансамблю «Вишиванка» — українські танці різних регіонів України, різних національностей, які сприяють естетичному вихованню, професійній підготовці, розвитку особистості.

 

На вшануванні Івана Франка

14 вересня 2016 року у селищі Івано-Франкове, що на Яворівщині, вшанували 160-річницю від дня народження видатного українського письменника та поета Івана Франка.

Свято відбулося на центральній площі селища просто неба за підтримки селищної ради та місцевих жителів. Вступне слово оголосив Святійший патріарх Київський та всієї Русі України Філарет та уділив вірним благословення.

У концерті взяли участь Дитячий хореографічний ансамбль "Вишиванка" Громадської організації "РАЗОМ"(що на світлинах), Народний ансамбль танцю "Верховинка" (м.Дрогобич), Народний хор села Добростани "Славія" (вокалістка-Тетяна Харович). До привітання долучився також вокаліст Василь Була.