Новини

08 10 2012 У Львові «4-й БЛОК» покаже екоплакати

У понеділок 22 жовтня у львівському музеї-ресторані «САЛО» відкриється виставка екологічного плакату.


04 10 2012 День народження Богдана-Ігоря Антонича на Львівщині святкуватимуть три дні

5 жовтня минає 103-тя річниця від дня народження великого українського поета Богдана-Ігоря Антонича.


03 10 2012 У Львові розпочали проект щодо безпритульних тварин

Львівська міська рада розпочала реалізацію проекту «S.O.S – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ», який співфінансується Європейським Союзом в межах Європейського інструменту сусідства та партнерства в рамках П...


01 07 2012 «Зупинимо розкол України!»


2 липня у Києві й усіх обласних центрах відбудеться акція «Зупинимо розкол України!».


21 06 2012 На Львівщині до відпочинку готові 20 озер (СПИСОК)


Головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій обласної державної адміністрації проведено моніторинг готовності водних об’єктів, що знаходяться на території області, до прийому туристів та відпочивальників під час літнього туристичного сезону 2012 року....


18 06 2012 Експерти заявляють, що «мовний закон» порушує конституційний лад в Україні


Про це вони сказали на прес-конференції в УНІАН на тему «Про засади державної мовної політики - Балканський сценарій розвалу Української держави".


02 06 2012 Українсько-польські дискусії про Львів у кінці ХІХ - на початку ХХ століття


На зламі ХІХ–ХХ ст. дискусії між українцями і поляками про національний характер та майбутнє Східної Галичини перетворилися на щоденний діалог. Участь у ньому брали політики, історики, публіцисти, а нерідко і звичайні люди, яких політичні тенденції змушували замислюватися над власною національною ід...


Displaying results 29 to 35 out of 107

< Previous

1

2

3

4

5

6

7

Next >

Літературно – музичний вечір відбувся в "МУЗІ" у неділю 7 лютого 2010 року. Прихильники співаної поезії та римованого слова не тільки посиділи, але й постояли в затишному кафе з філіжанкою кави, представляючи власну творчість, поринаючи в мелодії пісень та слів.

5 червня на прес-конференції в інтернет-агенції Zaxid.Net у м.Львові було названо переможців всеукраїнського екологічного фотоконкурсу "Моя природа". За рішенням журі кращою визнана робота "Гуси", надіслана на конкурс Сергієм Гошко з Рівного. Нагородою для переможця став фотоапарат Nikon S-600, наданий генеральним спонсором конкурсу мережею магазинів цифрової техніки "Цифровичок" (детальніше)

До програми ІІІ Міжнародного фестивалю, крім традиційних виступів фольклорних колективів (приїхали колективи з усієї України) та велетенського етно-базару, ввійшли майстер-класи народних майстрів, міжнародний зліт-симпозіум писанкарів і конкурс красунь “Княгиня Космача – 2009”. Спеціально до цієї події відомий майстер творчої майстерні “Світлячок” зі Львова Ольга Гук створила авторську корону для переможниці. У творчому конкурсі красунь узяли участь не лише місцеві дівчата: організатори дійства запросили й гостей із фольклорних колективів – усіх охочих. Проте корона таки дісталася господарці, 14-річній учениці місцевої школи Ользі Проданюк.

Фото: Євген Кравс
Львівська Газета
Четвер, 07 травня, 2009 року, № 19 (511)

(детальніше про фестиваль)

У суботу, 3 жовтня 2009 у місті Великі Мости волонтери очистили від сміття півтора кілометрову територію вздовж річки Рата (докладніше).