Актуальні напрямки та проекти ГО "РАЗОМ"

Проект започаткований у жовтні 2013 року та представлений на сьогодні Інтернет порталом (http://razom.tv), Першим громадським телеканалом Львівщини «Разом TV» (http://razom-tv.com.ua/online) та Громадським ПРЕС-ЦЕНТРОМ Львівщини (http://razom.tv/pres-centr),- В.Маліновський

18 листопада 2009 року в ГО «Разом» розпочався сезон творчих вечорів. У залі при свічках та в оточенні неповторних картин Ірини Токарської відбувся перший такий вечір - поетичний "Осінній мотив", на який відгукнулось чимало львівських митцівю Планується, що такі зустрічі РАЗОМ будуть щомісячними, - Богдан Гордасевич (докладніше)

Маленькі діти, що через примхи долі опинилися поза сім’ями та виховуються у будинку дитини у м.Львові, цього року отримали додаткову підтримку від ГО «РАЗОМ». З кінця літа до них щотижня приходять наші активісти та волонтери, а у вересні з’явилалася ще й чудова новина про підтримку проекту з боку міжнародного фонду «Відродження», який в рамках своєї антикризової програми виділив значні кошти для купівлі спеціальних матеріалів-засобів для проекту, - Дзвенислава Марцинишин (докладніше)

Забезпечити можливість для глухих та людей з вадами слуху самостійно, без сторонньої допомоги, викликати екстрені служби (Швидка допомога, Міліція, пожежна охорона МНС), використовуючи СМС-повідомлення, - В.Маліновський (докладніше)

Задум проекту полягає в тому щоб збирати і оприлюднювати ідеї стосовно того, якою ми хочемо бачити свою країну Україну в майбутньому. Майбутнє починається з мрії" - тому давайте почнемо мріяти і припинимо бідкатись як все погано і зле, - Богдан Гордасевич. (докладніше)

Екологічний клуб "ЕКО РАЗОМ" створений для захисту навколишнього природного середовища, збереження екосистем, розвитку зеленого туризму,  виховання та інформування широких верств населення про стан екології в регіоні, для забезпечення участі громадськості у справах поліпшення екологічної ситуації у Львові та області, надання допомоги органам державного  контролю  в  забезпеченні  додержання   вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища підприємствами, установами, організаціями та громадянами, попередження та  запобігання порушенням природоохоронного законодавства,  у ліквідації їх наслідків у регіоні, для захисту екологічних прав громадян, - Ігор Петренко (докладніше)

ГО "Разом" з 7 червня 2012 року почала реалізовувати у Львівській області благодійний проект, який дозволить малозабезпеченим та людям з недостатніми доходами безкоштовно у своїх містах отримувати одяг, який був знятий з продажів в Європі, або вживався, - Володимир Маліновський докладніше

Дитячі танцювальні колективи у Буському районі Львівської області, - Мар'яна Зеленська

Разом з українцями закордоном

Про виконані проекти Громадської організації "Разом" можна прочитати в ІСТОРІЇ організації

Різні проекти

ГО «Разом» підтримує заходи по створенню нового лісу на березі Яворівського озера. В 2010 р. відбулася толока з посадки дерев на його берегах. Акція проводилася для озеленення територій у Яворівському районі, що використовувалися раніше для промислового виробництва, а від сьогодні можуть стати чудовою рекреаційною зоною для Львів’ян, - В.Маліновський

У 2008 році ГО "Разом" розпочала проект "Збережемо озера для Львова". Метою проекту є збереження  озер  та штучних водойм  м.  Львова,  як  невід’ємного  і  цілісного  природоохоронного та рекреаційного комплексу громади міста.Проект підтриманий Львівською міською радою. Керівник проекту - Тарас Галич (детальніше).

З нагоди ювілею, 10-ї річниці журналу "Православна Галичина" у вересні - грудні 2009 року спільно з редакцією цього видання проводився літературно-мистецький конкурс для дітей,- Ярослав-Віктор Павлуцький

23 жовтня 2008 року у м. Великі Мости Сокальського р-ну  почав функціонувати клуб з  інтелектуальних ігор «Брейн – Ринг» та «Що? Де? Коли?». Метою створення ВІКу є культивація серед школярів та студентів ідей інтелектуальних ігор як дієвого засобу всебічного та гармонійного розвитку людини. У дітей та молоді м.Великі Мости та прилеглих сіл з’явилася можливість проводити свій вільний час більш змістовно, з користю. Пивним кіоскам та вуличним компаніям тепер є ще одна альтернатива.Керівник проекту - Ігор Петренко (детальніше)

4 жовтня 2009 року сотні львів'ян разом проїхалися на велосипедах по місту Львову, щоб привернути увагу міської влади та громадян до вирішення проблем довкілля в місті, збереження парків і скверів, зелених насаджень на вулицях, вчасного ремонту доріг, створення у місті велосипедних стоянок та велосипедних доріжок. Такий великий львівський велопробіг планується проводити щорічно, - В.Маліновський (докладніше)

26 листопада 2009 року - рівно рік з дня загибелі чудового архітектора і художника Галини Зіміної. У цей день у львівській Пороховій вежі відкрилася виставка її робіт та відбувся меморіальний вечір її пам’яті, який допомогла організувати ГО "РАЗОМ", на який прийшли львівські митці, архітектори, друзі Зіміної, журналісти, - В.Маліновський (докладніше)