Настає нове випробування для України і людей, що тут проживають. Проживають вже чи ще? Камо грядеши?.. докладніше

Досить бавитись у політичний лохотрон! Досить влаштовувати з виборів клоунади в стилі «ля Черновецький»! Зрозумійте, шановні виборці, що хоч Верховна Рада України і має аналогічну конструкцію, але то все-таки не Цирк! Трибуна - не арена для армреслінгу! Це місце інтелектуального зібрання! Тобто, таким воно має бути! І від нас з вам залежить – чи це здійсниться докладніше

     Для відповіді на запитання: як реформувати систему влади в Україні, потрібно визначити глибинні причини того перманентно кризового стану, в якому вона опинилася. Ми вважаємо, що дві найголовніші причини такі:
Недостатньо сформована нація і недостатній рівень демократії (в сенсі досягнення реального народовладдя).
    Отже необхідно здійснити дві найголовніші речі: консолідувати українську націю і демократизувати українське суспільство докладніше

Я, громадянин України - Гордасевич Богдан, оголошую ВІЙНУ. Війну за СПРАВЕДЛИВІСТЬ.

Я звертаюсь до всіх бажаючих в Україні стати добровольцями у боротьбі  "ФРОНТУ   СПРАВЕДЛИВОСТІ"!
Прошу зголошуватись і починати формувати підрозділи, полки, угруповання, армії.
Ідея боротьби чітка: якщо не Я, то ХТО?! Якщо не ЗАРАЗ, то КОЛИ?!
СПРАВЕДЛИВІСТЬ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ ПОТРІБНА НАМ ВЖЕ! (детальніше)

Декрет Львівського Архиєпархіального Собору 1942 року до духовенства під заголовком "Ідеалом нашого національного життя..." грудень 1941 р. (докладніше)

Криза поставила перед Україною жорсткі виклики, які перевірять життєздатність країни. Водночас, країна накопичила такий тягар політичних, економічних та соціальних проблем, що її порятунок більше не залежить ані від державних керманичів, ані від закордоння. Необхідне нагальне і широке наше громадянське втручання – необхідне народовладдя в дії. (Докладніше)