23.06.2013

На статтю 29 січня 2012 р. - Олесю Царуку виповнилося 50 !
Добрий день! Тільки нещодавно познайомилась з творчістю Олеся Царука (нажаль). Ці пісні (слова, музика, виконання) зачаровують. Велика вдячність!!! Є у мене і прохання. Не змогла ніде знайти пісні, яку чула тільки раз. Не знаю автора слів та музики. Зміст (неможливо передати прозою вірші та настрій): "Ми розставалися - не плакали. Але гірко ридали потім". Якщо є така можливість, підкажіть, будь-ласка, де шукати. Пісня торкнулась мого серця та не виходить з голови. Щиро вдячна за допомогу, за Ваш труд. 

(Вікторія, м.Київ)

31.01.2012

Шановні українці!
Давайте спільно діяти в єдиному громадсько-політичному форматі!
"Українська Національна Рада"
www.unr.org.ua

(Михайло, м.Київ)

31.01.2012

На статтю Виничука "Український мазохізм":
Автор сам мазохіст. Грушевський і Ко у важкий воєнний час відновили незалежну Українську державу з усіма атрибутами, яку визнали 42 країни світу! Автор же не розпинає Російське нашестя, яке знищило завоюівання УНР, а розпинає...Грушевського, бо він не зміг. Давайте тоді запитаємо у Ющенка, чому він не захистив Незалежність у МИРНИЙ ЧАС! Адже Незалежність стрімко втрачаємо!!!

(Михайло, м.Київ)

24.12.2011

Шановний Богдане! З наступаючим Новим роком! Успіхів Вам і Вашій команді в громадському і особистому житті! Звернув увагу на Вашу публікацію щодо пам`ятників Т.Г. Шевченку. Жалкую, що помимо Вашої уваги пройшов перший монументальний пам`ятник Українцю встановлений у 1918 році в м. Ромни. А ще, то він ніяк не нагадує монументи "Великому Вождю" як у всіх інших варіантах. (Володимир)

08.12.2011

Це та сама врятована церква с.Стоянів. Нікому крім монахів вона не потрібна. Є проблема її приватизував Зорян Березовський. І їсть і спить і собак розводить в церкві. Дирекція кричить де ми його подінем. (Wolodymyr)

Відповідь

Просимо надіслати більше інформації про цю проблему

09.10.2011

Вітаємо, колеги!Громадсько-політичний портал ВОЛЯ НАРОДУ запрошує Вас до співпраці. Можемо, для початку, обмінятися банерами, обмінюватися публікаціями. Чекаємо Ваших пропозицій. (Михайло)

Відповідь

Дякуємо за пропозицію та підтримуємо її

27.11.2010

У місті Жидачеві є також Зразковий художній колектив Барви Удеча (Лілія)

Відповідь

Доброго дня, Лілія. Дякую Вам за повідомлення. Було б добре отримати від Вас більше інформації про колектив "Барви". Нажаль, листи, що адресовані Вам, повертаються з вказанням помилки у Вашій адресі.

07.01.2010

А з їхнього боку – злочини: як перед виборами соціал-націоналісти прибирають «невигідних»

Не є таємницею, що хай достатньо примарна, але перспектива отримати гроші та владу часто перетворюють людину на підконтрольну тільки інстинктам самозбагачення істоту, яка спроможна знехтувати всіма правилами моральної поведінки, аби лиш досягти своєї мети. А що, коли аж ціле «стадо» таких істот збирається докупи й утворює політичну партію, ще й дурячи своїх виборців за рахунок використання націоналістичних гасел? Стань такій партії на шляху – тебе одразу буде принижено й дискредитовано, рота тобі буде заткнуто. Саме так трапилося з моїм колегою, відомим у патріотичних колах журналістом Богданом Ковальчуком (докладніше)

09.11.2009

Доброго дня ! Мене звати Галина, навчаюсь на факультеті міжнародних
відносин ЛНУ ім. Івана Франка, в мене є маленьке питання: чи можливо стати
членом вашої громадської організації, хотілося б дізнатись трішки більше про умови чи можливість громадської діяльності в вашій організації.
Наперед спасибі!

                                                

Напишіть нам