Влад Якушев

Кожен знає, що існують діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, діти, що з тих чи інших причин залишилися без уваги дорослих. Ми кожен день бачимо їх на вулицях нашого міста, у парках та у львівських подвір’ях.

Хтось з них нюхає клей, хтось курить та п’є, хтось вже почав вживати тяжкі наркотики. Ми боїмося, а іноді і ненавидимо їх, бо вони можуть вдарити і  вкрасти. Ми забороняємо нашим дітям дружити з ними, бо вони небезпечні, бо вони «з поганої компанії».

Але чи замислювалися ви чому вони стали такими? У чому причина?

А причина до банальності проста. Вони такі, бо не мають грошей на дозвілля і їх єдиною розвагою є вулиця.

Куди подіти безмежну кількість дитячої та підліткової енергії? Де безкоштовні гуртки та спортивні секції у яких з такими дітьми займались б з любов’ю а не для звітності? Їх практично немає. Ми живемо у суспільстві, у якому за все треба платити. Благополучне суспільство відвернулося від малозабезпечених і вони мстять йому своєю асоціальною поведінкою.

Проект "Громадська мережа соціальних спортивних залів"

Анотація проекту (Влад Якушев)

Спорт в Україні задоволення не з дешевих, і якщо дитина з малозабезпеченої сім'ї хоче вести здоровий спосіб життя, вона стикається із значними перешкодами: безкоштовних спортивних секцій практично не існує, а малозабезпечена сім'я не в змозі сплачувати за заняття в платній секції. Якщо дитина сирота або напівсирота, то дорога в спорт для неї остаточно закрита. На жаль, у більшості випадків, для таких дітей відкритий інший шлях – вулиця, наркотики, злочинність. Однак ситуацію можна змінити. Достатньо створити у Львові громадську мережу соціальних спортивних секцій, де діти, не залежно від соціального та матеріального стану, могли б безплатно займатись спортом під наглядом громадських тренерів (докладніше).

10 грудня 2008 року у Львівський середній школі №3 під керівництвом Влада Якушева відкрилася перша безкоштовна спортивна секція Громадської мережі соціальних спортивних залів для дітей та підлітків (докладніше).

15 січня у Львові за адресою Залізняка, 21 відкрилась друга безкоштовна спортивна секція Громадської мережі соціальних спортивних залів для дітей та підлітків. Проектом "Громадська мережа соціальних спортивних залів", розробленим громадською організацією "РАЗОМ", передбачена організація на базі шкільних спортивних залів та незайнятих або частково зайнятих спортивних залів у львівських спортивних комплексах безкоштовних спортзалів, у яких з дітьми будуть займатись тренери (докладніше).

18 лютого 2009 року у Львові на вул. Ожиновій, 5 (Рясне-2), в спортивному залі ВПУ №63 запрацювала третя безкоштовна секція Громадської мережі соціальних спортивних залів для дітей та підлітків (Прочитати повністю).

У Львові запрацювало ще дві безкоштовні спортивні секції – аеробіки та самозахисту

ГО „РАЗОМ” повідомляє, що у Львові у рамках проекту "Громадська мережа соціальних спортивних залів" запрацювали ще дві безкоштовні спортивні секції для дітей та молоді – секція аеробіки та секція самозахисту. Заняття у секціях проводяться у спортивному залі СШ №9, за адресою вул.Коперніка 40 по понеділках, середах та п’ятницях. Тренування
проводяться з 19:00 до 20:30.
ГО „РАЗОМ” дякує директору СШ №9 Рудницькому Ігорю Богдановичу за
розуміння та допомогу.

Перші змагання

Представники Громадської мережі соціальних спортивних залів, яка організована на Львівщині Громадською організацією "Разом", вперше прийняли участь у змаганнях.
12-13 грудня у Львові проходив кубок Шувару під гаслом „Кік-боксинг проти дитячої злочинності та наркотиків”, на який з’їхались спортсмени  зі всієї України.
У цих змаганнях прийняли участь і четверо юних спортсменів, що займаються у безкоштовній секції самозахисту у СШ №3.
Шістнадцятирічний представник соціальної мережі Василь Сас на цих змаганнях виборов ІІ місце за версією кік-боксинг, фул контакт, вагова категорія до 57 кілограм.
ГО «РАЗОМ» вітає всіх, хто на цих змаганнях вийшов на ринг, обравши спорт, а не наркотики та вулицю.

Цілі проекту

Організація безкоштовних спортивних занять для дітей та молоді на базі спортивних залів, які не використовуються, або використовуються частково.

Організація курсів громадських тренерів.

Запобігання вживанню алкоголю, тютюну та наркотиків.

Пропаганда здорового способу життя.

Приділення особливої уваги спортивному вихованню дітей сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Нам потрібна Ваша підтримка

Якщо Ви знаєте дітей, що не займаються спортом

Якщо Вам відомий спортзал, де можуть займатися діти

Якщо Ви можете стати громадським тренером

Якщо Ви можете допомогти коштами чи спортивним інвентарем

Разом з Вами ми зможемо допомогти дітям!