ПОРА дітей у місті Львові

У неділю, 31 травня 2009 року, напередодні Міжнародного дня захисту дітей у львівському «Шевченківському гаї» відбулось велике дитяче свято, яке подарували дітям Громадська організація «РАЗОМ» та Львівська обласна організація Громадянської партії «ПОРА» за підтримки Петра Адамика, Володимира Квурта, Артема Хмиза і Володимира Маліновського.


Протягом цілого дня на співочому полі у Музеї народної архітектури і побуту, який у Львові називають «Шевченківським гаєм», лунали весела музика та дитячий сміх. Більше 300 дітей приїхали сюди з різних куточків Львівської області та м.Львова, щоб разом відсвяткувати прихід «Пори дітей». Яскраво виступили дитячі колективи, а саме народний дитячий ансамбль танцю «Галичанки» Шевченківського будинку школярів, дитячий театр танцю «Левеня» Львівського будинку офіцерів, ансамбль народного танцю «Намисто» (с.Дорошів), зразковий дитячий театр пісні «Горличка» Львівського будинку вчених, ансамбль народного танцю «Звертівські барви» (с.Звертів), львівський танцювальний колектив «Ламбада».Багато дитячих емоцій викликали конкурси: інтелектуальний, пантоміма, «Найкраща». За перемогу у конкурсі «Найкраща» змагалися десять дівчаток. Вони дуже старалися, розповідаючи про себе, читаючи скоромовки, розпутуючи вузли, вишиваючи. А особливо цікавими вийшли змагання «Вклеїти носа» та «Нагодувати легеня». Переможницею ж стала тринадцятирічна Віра Циганко з м.Львова. Їй дістався головний приз та відзнака.Всіх учасників «ПОРИ дітей» молоді пористи безкоштовно частували смачними тістечками та чаєм. Тістечка спеціально до свята були спечені ресторанам «Шекспір» (керівник – Петро Адамик), а солодкий чай з лимонами надало кафе «Золотий вепр» (керівник – Юрій Моравецький). Закінчувалося свято чудовою дискотекою з  улюбленцем дітей, веселим Левком Дурком. Багато діток забралося прямо на сцену, енергійно танцювали, бавилися.Організатори свята дуже переживали за погоду. Адже напередодні два дні падав дощ. Але у цей день всім пощастило – свято вийшло сонячним.Додому дітки поверталися з гарним настроєм, зі святковими кульками, подарунками та надією, що пора дітей триватиме довго-довго.

Програма свята «ПОРА дітей у місті Львові»

п\п

Час

Назва

1.       

13.00 – 13.20

 

Театралізоване дійство «Вхід у гай»

2.       

13.00 – 13.30

 

Виступи дитячих колективів

3.       

13.45 – 14.00

 

Інтелектуальний конкурс для глядачів

4.       

14.00 – 14.10

 

Виступи дитячих колективів

5.       

14.10  – 14.45

 

Конкурс для дівчат «Найкраща»

6.       

14.45 – 15.00

 

Виступи дитячих колективів

7.       

15.00 – 15.15

 

Конкурс «Вгадай пантоміму»

8.       

15.15 – 16.00

 

Левко Дурко з програмою до Міжнародного дня захисту дітей

9.       

16.00 – 16.10

Чай та тістечка

для всіх дітей на святі

10.   

16.10 – 17.00

 

Прогулянка Шевченківським гаєм, перегляд вистави дитячого театру

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування.

Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Фотоальбом свята 2009 року

Дорогі діти!

Від усього серця бажаємо Вам щасливого дитинства та сяючих посмішок. Нехай втілюються у життя всі Ваші задуми, відкриваються нові можливості для самореалізації та творчого розвитку.                                Вірте у власні сили, робіть добрі справи і знайте, що суспільство стає кращим завдяки Вам!

Танцює дитячий колектив

Танцює дитячий колектив

Рожеві кольори на святі

Дівчата народного колективу

Веселі танці

Виступають діти

Пора всім до мене

Пора всім до мене

Виступ

Виступ

Танюємо як я

|1-8| |9-10| наступна остання
Показую результати 1 до 8 3 10; сторінка 1 з 2