Стань Миколаєм для сироти

У грудні 2008 року ЛОГО "Разом" спільно з Фундацією регіональних ініціатив та ЛОМГО "ПОРА молоді" провели акцію "Стань Миколаєм для сироти. У місті Львові була проведе рекламна компанія із закликом допомогти з подарунками від Св.Миколая для дітей із сиротинців Львівської області. Були зібрані немалі кошти. Кожна дитина з Жовківського, Самбірського та Роздільського інтернатів отримала подарунки - В.Маліновський

Матеріали прес-конференції по проекту

19 листопада 2008 року у Львові в рамках акції «Стань Миколаєм для сироти» пройшла прес-конференція, на якій організатори розповіли про підготовку до свята Миколая. У цей день діти заглядають під свої подушки та знаходять там подаруночки від святого Миколая. Проте є діти, котрі не певні, чи отримають подарунок. Дітки, яким так бракує батьківської уваги і будь-яка увага є дуже цінною.
Діти з притулків та спецшкіл-інтернатів також чекають Святого Миколая! І він прийде! Адже в наших з Вами силах це зробити!       
З 10 листопада у Львові  стартувала акція “Стань Миколаєм для сироти”, організована Громадськими Організаціями «Фундація Регіональних Ініціатив», «Пора Молоді» та ГО «Разом», за сприяння Львівської міської ради.
Інформаційний спонсор : Імідж ТВ,  спонсор JUB, Офіційний сайт - fri.net.ua
Акція проходитиме в декілька етапів.      
Перший з яких уже почався з 10 листопада і триватиме до 17 грудня. У місті Львові розміщено 21 сіті-лайт з закликами долучитись до акції та підтримати дітей.  Планується проводити  благодійні вечірки, акція «подаруй дитині посмішку», концерти, спрямовані на збір іграшок, одягу, солодощів у відповідних навчальних закладах.          
Другий етап почнеться  з  20 листопада по 17 грудня. Волонтери та рекламні носії, які знаходяться  у різних місцях міста  будуть інформувати перехожих про акцію та пропонувати підтримати у той чи інший спосіб, пояснюючи, що їхня допомога буде направлений до дітей, які дійсно цього потребують. Також волонтери фотографуватимуть тих людей, які надали матеріальну допомогу для дитячих будинків.          
Третій етап  розпочнеться 17 грудня  по 1 січня. У місті будуть вдруге розміщені сіті-лайти, де замість миколайчиків з’являться обличчя благодійників, які долучились до акції.
Починаючи з 18 грудня і до закінчення різдвяних свят організатори, із великою кількістю подарунків та святковою програмою, відвідають вихованців інтернатів.  
Після закінчення різдвяних свят  відбудеться офіційне підведення підсумків акції та відзначення почесними грамотами найкращих волонтерів, спонсорів, партнерів.
Також хочеться наголосити, що нами проводилась робота по залученню банків до акції, та, на жаль, дотепер ми не отримали позитивної відповіді. Можливо, на це вплинула економічна криза, а можливо, просто немає бажання підтримувати дану акцію.       
Ми запрошуємо усіх небайдужих, а особливо директорів магазинів та фірм, підприємців взяти участь у акції “Стань Миколаєм для сироти”, підготувати подарунки та поділитися частинкою тепла з тими, хто цього потребує!     
Зібрані ресурси будуть передані: Самбірській, Жовківськівській, та Роздільський спец-школі інтернат.
У прес-конференції взяли участь: Іван Горон (Голова Львівської Обласної Організації «Фундація Регіональних Ініціатив»), Володимир Маліновський (Голова Львівської Обласної Організації «Разом»), Оксана Навроцька (координатор по роботі з волонтерами, ЛОМГО «Пора Молоді»).