Проект «Європейські школи за живу планету» запрошує українських вчителів до участі

Ви навчаєте 12-16 річних дітей в Україні? Ми раді запросити трьох вчителів з України разом з їх трьома учнями взяти участь в Академії Всесвітнього фонду природи та компанії ERSTE, яка пройде 17-23 жовтня 2009 року.

В Академії Вас навчать здійснювати природоохоронні й екологічні проекти разом зі своїм шкільним класом!

Основними будуть три теми:
•    Охорона Дунаю
•    Екологічний відбиток – споживання та глобальні наслідки
•    Активний громадянин – стань активним та мотивуй інших

Важливо, аби ми стимулювали молодь розвивати своє мислення та бачити можливості зробити власний внесок у сталий та екологічно збалансований розвиток планети та людського суспільства. Саме тому, навчання дітей – це набагато більше, ніж донесення фактів та чисел. Завдання освіти для сталого розвитку – дати дітям знання та продемонструвати можливості впливу на формування майбутнього, в якому їм жити.

Ми запрошуємо Вас та одного з Ваших учнів взяти участь в Академії з 17 по 23 жовтня 2009 року в Австрії. Мовою Академії, опису проектів та підсумкової зустрічі буде англійська. Участь в Академії безкоштовна, витрати на житло та транспорт покриваються організаторами.

Серед всіх заявників WWF та ERSTE Stiftung обере трьох вчителів з кожної із країн: Україна, Австрія, Болгарія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Румунія, Словаччина, Словенія та Сербія. Всі вчителі матимуть нагоду запросити одного зі своїх учнів. Якщо Ви зацікавлені в участі, заповніть аплікаційну форму та додайте лист із поясненням, чому Ви та Ваш клас хочуть взяти участь у проекті

Заявки та листи надсилайте до 11 вересня 2009 року за адресою:

WWF Austria, Danica Bauer, Ottakringerstraße 114-116, A-1160 Vienna
Або електронною поштою: danica.bauer@wwf.at

Завантажити аплікаційну форму можна тут