ПРО ЗНАЧЕННЯ СИМВОЛІКИ ГО "РАЗОМ"

Коло по периметру символізує кулю – безкінечний космос, складовою частиною якої є і людство, що населяє Землю.
Посередині кулі розташована трикутна піраміда – найпростіша правильна геометрична фігура. Кожна з граней символізує єдність чотирьох основних вимірів – довжину, ширину, висоту (простір) і часу. Всі вони разом складають езотеричні знання людства, які зберігаються, нагромаджуються і примножуються в людському суспільстві і передаються з покоління в покоління.
В основі піраміди лежить час – грань без кольору, символізуючи зв’язок поколінь і неперервність процесу пізнання Всесвіту.
Інші три грані окрашені в кольори – жовтий, синій і зелений. Перші два кольори, окрім того, що це кольори державного прапору України, мають ще й інший зміст. Вони відповідають третьому і шостому кольорам світлової гами. Зелений колір – четвертий колір світлової гами, який отримується при розкладенні променю світла через прозору скляну призму. Кожний з кольорів відповідає одній з основних семи чакр людського організму.
Третя, «жовта» чакра уособлює собою символ влади, вміння керувати людьми. Це початковий підрівень другого з чотирьох існуючих рівнів інтелекту людини (т. зв. нормативного).
«Синя» чакра є шостою по рахунку, уособлює собою верхній підрівень третього, творчого рівня інтелекту людини.
Зелений колір відповідає четвертій, т. зв. сердечній чакрі, яка є перехідною між другим і третім рівнем інтелекту. У ній змішуються енергії вищих і нижчих чакр.
На емблемі написи по колу фіолетового кольору – кольору, що символізує сьому чакру – четвертий рівень інтелекту, рівень особистої цілісності, тобто мудреця.
Отже, в загальному піраміда символізує собою систему людського суспільства, складовою частиною якої є члени ГО «Разом». Використовуючи набуті та успадковані знання ми намагаємось змінити оточуючий наш світ, в першу чергу змінюючи себе, вдосконалюючись інтелектуально і духовно.
 Вважаємо, що кожна людина, яка невпинно працює над своїм самовдосконаленням, має право зайняти гідне її місце – свою енергетичну нішу, яка надасть їй можливість, використовуючи свій фізичний і духовний потенціал, якнайповніше реалізувати себе як особистість. Лише таке суспільство може існувати як стійка система як в просторі, так і в часі.
Отже, якщо ви поділяєте наші погляди і переконання, готові активно втілювати їх у життя – ласкаво просимо вас до лав членів та симпатиків ГО «Разом»!