Творчі зустрічі РАЗОМ

28 січня 2012 року в Пороховій вежі у Львові - презентація книги поезій  Оксани Мазур "НА ВІСТРІ МІСЯЦЯ" (Докладніше)

08.11.2011р. в Палаці Мистецтв у м.Львові - творчий вечір, присвячений Руті Вітер

"Стежками одкровень"

1 жовтня 2011 року в рамках творчих зустрічей РАЗОМ відбулася презентація книги поезій Наталії Крісман.

21 травня 2011 року в Пороховій вежі у Львові - презентація книги пародій на вірші відомих львівських поетів під назвою "Чавунні канделябри", написаної Іваном Гентошем. (докладніше)

"Театр життя" зібрав чисельну аудиторію у глядацькому залі Львівського національного університету ім.І.Франка 28 березня 2011 року (докладніше)

Цьогорічну весну в ГО "РАЗОМ" зустріли "На хвилях кохання". Творчий вечір з однойменною назвою відбувся 1 березня у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка (докладніше)

20.05.2010р в барі «Золотий вепр» у м.Львові прихильники поезії та співаної поезії зустрілися на літературно-музичному вечорі «РАЗОМ». «Травень... цвітуть каштани... Над площами Львова лунає музика. І хочеться вдихнути цю весну на повні груди! І видихнути у пісні чи вірші..))», -  Оксана Романів, модератор зустрічі

29 березня 2010 р. - вечір пам'яті Галини Гордасевич, приурочений 75 річниці від дня народження української письменниці та громадського діяча. Модератор зустрічі - Богдан Гордасевич

7 березня 2010 року в "РАЗОМ" - презентація книги пародій на вірші відомих львівських поетів під назвою "Перли поперли", написаної Іваном Гентошем.

На межі зими та весни багато енергії, багато таємниць. Це час, коли прокидається природа, коли яскравішими стають людські почуття. Саме тому 25 лютого відбувся поетичний вечір "Таємниці життя". Модератор зустрічі - Ярослав Нечуйвітер.

22 січня у День соборності України - зустріч РАЗОМ на тему «Український лев». Під час цього поетичного вечора будуть прочитані вірші про Україну, про свій рідний край, місто. Спеціальною темою заходу буде поет Василь Симоненко та його вірші, - Олександр Морушко

Наприкінці року, напередодні католицького Різдва, 24 грудня 2009 року в ГО "РАЗОМ" зібралися творчі люди на поетичний вечір "Рідні люди". Спеціальною темою - була поезія Василя Стуса, художником вечора - Микола Горда зі своєю виставкою "12 місяців", музичними геніями цього разу був дует ансамблю, що тільки повернувся з Франції, - Володимир Маліновський (докладніше)

Митці – завжди були відчайдухами! От і цього осіннього дня, 18 листопада, на пропозицію правління ГО «Разом» розпочати нарешті сезон творчих вечорів відгукнулось чимало львівських митців, дружно начхавши на те свинство, яке нам принесла грізна грипа з карантином та «маскарадом», - Богдан Гордасевич. (докладніше)